O Winylowo!

Witajcie na Winylowym Blogu.
Jest to miejsce, w którym udostępniam tylko zdjęcia oferowanych przeze mnie płyt.
Pod każdym postem znajdziesz linki do miejsc, w których możesz kupić moje płyty.
Czym się różnię od innych sprzedawców?
Moje motto brzmi: „Aby coś dostać, najpierw trzeba coś dać.”
Sam doskonale pamiętam czasy, w których musiałem wybierać, albo przez tydzień do budy jeżdżę autostopem, albo kupuję nową płytę.
W tej materii odkąd pamiętam, nic się nie zmieniło.
Dlatego oferuję naprawdę tanie płyty.
Sprzedaję nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie, znają mnie melomani w Niemczech i USA, w Brazylii i na antypodach, moich płyt słuchają w Izraelu i Egipcie, w Kazachstanie i Ugandzie, w Meksyku i Holandii.
Oferuję tanie płyty, profesjonalną i szybką przesyłkę, wyśmienite tytuły i znakomitych wykonawców, a wszystko to na przyzwoitym cenowym poziomie.
Bardzo często mnie zastanawiają ceny niektórych sprzedawców w Polsce. Ostatnio na allegro znalazłem płytę Jon And Vangelis – Friends Of Mr. Cairo, którą ktoś oferował za 120 zł (cena wywoławcza na aukcji), a płyta ta na światowych rynkach jest warta (w zależności od stanu) od 5 do 10 funtów. Czym kieruje się taki sprzedający?
Tym, że w tej chwili na rynku nie ma podobnego egzemplarza. Oczywiście nie wszyscy z Was, Drodzy melomani, kupujecie płyty za granicą, może nie wiecie jak, może barierą jest język, ale Winylowo wychodzi Wam na przeciw, płyty z zagranicy są dostępne już w Polsce. Nie musisz łamać sobie głowy, szukać kogoś kto przetłumaczy, myśleć jak zapłacić. Winylowo jest rozwiązaniem, Winylowo jest blisko, Winylowo jest otwarte 24 godziny na dobę.
Sam jestem kolekcjonerem, także dobrze wiem czego oczekujesz, zaufaj, że opisuję i oceniam płyty z głębokim zrozumieniem, tego czego się spodziewasz.
Znam wiele klasyfikacji, wiele systemów oceny stanu płyt, dlatego też z dużą łatwością przychodzi mi określenie stanu płyty.
Zaufaj, że płyty, które u mnie kupujesz, są przesłuchane (przesłuchuję płyty w całości – pomaga mi w tym moja żona), czasami odsłuchujemy po 40 płyt na dzień.
Zapraszam zatem i pozdrawiam
Tomasz Olszewski
Winylowo

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: